www.salvaleather.com

Salva Leather Hakkında

1998 yılında deri fabrikası olarak kurulan Salva Leather; süreç içerisinde iş kollarını genişleterek bünyesine kürk atölyesi de katmıştır. Ayakkabı, konfeksiyon, binicilik ve boya sektöründeki üretici firmalara koyun postu tedarik etmesinin yanı sıra; bilinirliliği her geçen gün artan markaları ve Avrupalı müşterileri için koyun postundan tasarlanan ürünleri kürk atölyesinde üretmektedir.

Piyasada kabul gören kromlu tabaklama yönteminin yanı sıra; bitkisel ve medikal tabaklama yöntemleriyle koyun postu üretimi tabakhanemizde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekibimiz, teknolojik makine parkurumuz, bilgi birikimimiz ve uluslararası iş ortaklıklarımız ile deri sektörünün öncü tabakhanelerinden birisi olarak; müşterilerimizin güvenilir ve güçlü bir tedarikçisi olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Misyonumuz; müşteri odaklı hareket edip, yenilikçi ürünlerimiz ve hizmetlerimizle, Türkiye’nin istihdamına ve ihracatına katkı sağlayan lider deri firması olmaktır.

Vizyonumuz; tüm paydaşlarımızın haklarını gözeterek, çevreye en az etkiyi bırakarak; Salva Leather ve bünyesindeki markaları dünyada aranan ve tercih edilen bir konuma ulaştırmaktır.

Hızlı teslimat ve uygun fiyat için lütfen firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın kaliteli Deri Ürünler bizim işimiz.

Salva Leather

w-autog